אודות

מי אנחנו?

חברת קבין בית השקעות בע"מ הינה בוטיק השקעות, אשר מנהל תיקים ללקוחות גדולים (ניהול תיק החל ממיליון ₪), תוך דגש על יחס מאד אישי ומתן תשומת לב מיוחדת לכל תיק ותיק.

מדוע קבין בית השקעות בע"מ?

התמחות בלקוחות גדולים: המיקוד בלקוחות גדולים מאפשר לנו להקדיש תשומת לב רבה מאד לכל לקוח, תוך דגש על יחס אישי אמיתי. אנו מאמינים כי יש לכך השפעה ישירה על התוצאות.

השקעות ערך וצמיחה על פי עקרונותיו של וורן באפט: החברה הינה בין הבודדות בישראל, אשר חורטת על דיגלה את השימוש בעקרונות שהתווה המשקיע האגדי, וורן באפט, שהפך בזכותם לאיש השני בעושרו בעולם.*

מחקר וידע מקצועי: אנו משקיעים מאמץ רב בניתוח של חברות שנסחרות בבורסה ובוחרים מניות של חברות, אשר לדעתנו הן בעלות איכויות יוצאות דופן ומבוססות על עסקים בעלי עתיד כלכלי מצויין.

רוצים לדעת יותר (ללא כל התחייבות וללא עלות)?

בחירה נכונה של מנהל/ת השקעות עשויה להיות משמעותית מאד. אל תקבלו החלטה לפני שתשמעו את מה שאנחנו מציעים:

1. בואו לפגישה אישית עם מומחה, ללא תשלום וללא התחייבות: בפגישה תוכלו לקבל מידע על העקרונות החשובים ביותר בנושא השקעות ערך ועל האופן שבו אנו מיישמים אותם. אנחנו מבינים, שהזמן שלכם יקר ומשוכנעים, שהפגישה הזו תהיה השקעה נפלאה עבורו.

2. בואו לשמוע הרצאה ייחודית: על סודות ההשקעה של וורן באפט בהן מוצגת השיטה המצליחה בעולם לצבירת הון בבורסה בצורה עקבית ולאורך זמן! שיטה שהפכה אנשים רבים לבעלי הון!

 

למידע נוסף על אופן ניהול ההשקעות ולהרשמה להרצאה על שיטת ההשקעות של וורן באפט ניתן לפנות:
לטלפון : 03-5616711
או למייל kabin@kabin-invest.co.il

רן קבין, מנכ"ל ובעליםרן קבין, מנכ"ל ובעלים

רן קבין, מומחה לשוק ההון ולשיטת ה- Value Investments, המבוססת על עקרונות ההשקעה של וורן באפט. רן קבין משמש כמנכ"ל קבין בית השקעות וכותב מאמרים בעיתונות הכלכלית המקצועית וכן מתראיין לתוכניות טלוויזיה כגון לילה כלכלי ולתוכניות נוספות.

*פרשנות קבין בית השקעות לשיטת וורן באפט מבוססת על ספרים, הרצאות והופעות של וורן באפט וכן על מידע חלקי שפורסם במהלך השנים, כפי שיוצג בהרצאה.
**אין באמור משום ייעוץ השקעות או המלצה או כדי להבטיח רווחים כלשהם.